SRC (Sadra Robot Controler)

کنترلر SRC بهترین وسیله برای آموزش برنامه نویسی به نوجوانان است و کارآموزان با استفاده از این بورد آموزشی می توانند تمام ایده ها و تصوراتشان را تحقق ببخشند.

رابط کاربری گرافیکی (GUI) در بسته آموزشی SRC به کاربر این امکان را می دهد که بدون نیاز به کد نویسی و تنها با استفاده از بلوک های آماده، برنامه مورد نظر را در رایانه طراحی کرده و سپس از طریق کابل USB به SRC منتقل نماید. بعد از انتقال برنامه، SRC ربات را به صورت مستقل از رایانه کنترل می نماید.   

 

 

بستر برنامه نویسی مبتنی
بر بلوک دیاگرام

مورد استفاده میلیون ها کارآموز و مربی آریانا در سراسر ایران
آموزش موثر و صحیح رباتیک به کودکان و نوجوانان

ایده های خلاقانه و کاربردی در ساخت ربات های هوشمند

گروه آموزشی آریانا با مطالعه نمونه های موجود در دنیا و با توجه به نیاز این گروه سنی برای ساخت ربات های هوشمند، اقدام به طراحی و تولید کنترلر SRC نموده است.این کنترلر قابلیت راه اندازی موتورهای DC و SERVO را به صورت همزمان داشته و انواع سنسورها و ماژول ها با آن راه اندازی می شود.

انواع مختلفی از ماژول ها و برد سنسور

امکانات کنترلر SRC

*این دارای قابلیت های بالا و پیشرفته ای برای ربات های مسیریاب، ربات های مازخط ربات های امدادگر و … می باشد.

کنترلر SRC

  • به کمک SRC می‌توان ربات‌های مکانیکی را برنامه ریزی و کنترل نمود و آن‌ها را هوشمند ساخت.
  • ابتدا برنامه ربات از طریق نرم افزار SRC Manager و به کمک اشکال گرافیکی بر روی رایانه طراحی می‌گردد و سپس از طریق کابل USB به SRC منتقل می‌گردد. پس از انتقال برنامه ربات به صورت مستقل از کامپیوتر عمل می کند.
  • همچنین با استفاده از بسته آموزشی مکانیک آریانا همراه با SRC ساخت انواع ربات های راه رونده شبیه جانوران،ربات انسان نما، ربات عنکبوت یا ربات ها و ماشین هایی نظیر جرثقیل، بیل مکانیکی، ربات تعقیب خط، بازوی رباتیک و … به سادگی میسر می‌گردد.

کتاب SRC

بسته آموزشی SRC شامل تجهیزاتی می باشد که کارآموزان علاقه مند به برنامه نویسی با کمک استاد و کتاب آموزشی به صورت هدفمند و منظم می توانند به دنیای هیجان انگیز برنامه نویسی وارد شوند.

این کتاب ها با سرفصل های مدون و ارائه مثال های تخصصی به کار آموز کمک می کند برنامه نویسی را به صورت اصولی همگام با استانداردهای جهانی آموزش ببیند.

src-book
بهترین گزینه برای دانش آموزان و دانشجویان مکاترونیک

دانش آموزان و دانشجویان می توانند از قابلیت های این بسته آموزشی برای اجرای پروژه های درسی خود بهره برده و با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را بگیرند.

  • تست و راه اندازی پروژه های دانشجویی
  • شبیه سازی سازه های صنعتی
  • شرکت در جشنواره های نوجوان و جوان خوارزمی
  • شرکت در مسابقات معتبر داخلی و خارجی
  • پیاده سازی تخیلات و رویاهایی که در سر دارید