شرکت آیریک رباتیک صدرا
فعال در زمینه تولید محصولات آموزشی، کتاب، نرم افزار رباتیک و اسباب بازی هوشمند
محصولات شرکت
درباره ما

شرکت آیریک رباتیک صدرا حاصل تفکری از یک مجموعه خلاق و نوآور بوده که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه آموزش رباتیک در مدارس شروع کرد، فعالیت این شرکت در سه مرحله انجام می‌شود. این شرکت در پنج سال اول تنها به آموزش دانش‌آموزی در سطح مدارس اصفهان خلاصه می‌شد، اما علاقه‌مندی دانش‌آموزان به یادگیری علم رباتیک در قالب کارگاه‌های آموزشی و همچنین هدف‌گذاری شرکت سبب شد تلاشمان چند برابر و تفکرمان فراتر از یک آموزشگاه باشد.

در سال ۱۳۹۲ به عنوان تولید کننده و با تفکر آموزش کارآفرینی بسته مکانیک تولید شد و تلاش کردیم آن را به دانش‌آموزان کشور با کمک نمایندگان معرفی کنیم. همچنین برای ارزیابی و ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان علاقه‌مند به این حوزه به برگزاری جشنواره‌ها مسابقات و نمایشگاه‌ها پرداختیم.

در طی این سیزده سال تجربه اقدام به تکمیل زنجیره ارزش کردیم و بسته‌های الکترونیک و برنامه نویسی را تولید کردیم و طی این آموزش‌ها و تجربیات پیشرفت‌هایی در زمینه هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء و طراحی نرم افزار‌های کاربردی با همکاری دانش‌آموخته‌ها و دانشجویانی که گام به گام همراه ما بودند داشتیم.

و در مرحله سوم بینش صادرات را پایه‌گذاری کردیم و با نمایندگی در کشور افغانستان شروع شد. ما از تمام اولیاء و مدیرانی که به دنبال کسب موفقیت برای فرزندان خود و فرزندان ایران زمین هستند استقبال می‌کنیم و به آنها آموزش می‌دهیم و آنها را برای حضور در جامعه صنعتی بزرگتر قدرتمند می سازیم و در آموزش‌های خود هماهنگ با آموزش‌های مهارت سخت، مهارت نرم را نیز در نظر میگیریم و از کسانی که به دنبال خلق موفقیت هستند و برای آموزش‌های کاربردی احترام قائل هستند به وجد می‌آییم.

شرکت آیریک رباتیک صدرا تولید کننده صادر کننده محصولات رباتیک (پک رباتیک)

نهادهای مرتبط

محصولات رباتیک اين مجموعه برای گروه های مختلف سنی به صورت زير می‌باشد:

angle3

بسته آموزشی کودک خلاق

(پک رباتیک کودکان)

smart

بسته آموزشی مکانیک ربات

(پک رباتیک نوجوانان)

angle3

بسته آموزشی برنامه‌نویسی ربات

(پک برنامه نویسی ربات)