کتاب های آموزش رباتیک

کتاب های آموزش رباتیک آموزشگاه رباتیک صدرا به چند دسته از نظر موضوع درس و گروه سنی تقسیم میشوند، در گروه سنی کودکان زیر هفت سال کتاب های آموزشی کودک خلاق، س‍پس در گروه سنی هشت سال به بالا و درس مکانیک کتاب های آموزشی مکانیک آریانا، و برای درس الکترونیک کتاب الکترونیک آنالوگ، برای درس برنامه نویسی ربات کتاب برنامه نویسی ربات تالیف شده است.

کتاب های آموزش مفاهیم اولیه رباتیک به کودکان با عنوان کودک خلاق


کودک خلاق جلد اول

کتاب کودک خلاق جلد اول

کتاب کودک خلاق در جلد اول خود به آموزش حیوانات همراه با قصه‌ گویی می‌پردازد. قصه زندگی را از نوع آغاز می‌کند. خیال‌ پردازی را غیر مستقیم یاد می‌دهد. در ذهن کودک سوال ایجاد می‌کند و به کودک یاد می‌دهد حوادث را بهم بچسباند و واقعیت ها را کشف کند.

ادامه‌مطلب ….


کودک خلاق جلد دوم

کتاب کودک خلاق جلد‌ دوم

کتاب کودک خلاق جلد دوم به شیوه‌ای جذاب همراه با قصه‌گویی به آموزش شهربازی و وسایل ورزشی می‌پردازد. این محصول تولید ایران با مجوز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌باشد. هدف از کار با بسته ی کودک خلاق، آموزش مهارت‌های کارآفرینی به کودکان است.

ادامه‌مطلب….


کودک خلاق جلد سوم

کتاب کودک خلاق جلد‌ سوم

کتاب کودک خلاق در جلد سوم به آموزش مشاغل می‌پردازد. کودکان باید با مشاغل مختلف آشنا شوند تا بتوانند برای آینده شغلی خود تصویر روشنی داشته‌باشند. با توجه به اینکه برای انتخاب شغل آینده، باید رشته تحصیلی متناسب با آن انتخاب کنند، باید از مدرسه و قبل از انتخاب رشته با مشاغل آشنا شوند.

ادامه‌مطلب….

کتاب های آموزش رباتیک (مقدماتی-مکانیک)


کتاب مکانیک آریانا جلد اول(A1-A2)

کتاب مکانیک آریانا جلد اول (گروه سنی A1-A2)

شما کارآموز عزیز پا در راهی گذاشته‌ای که انسان‌های خلاق و پیشرو در آن گام نهاده‌اند. رباتیک فناوری پیشرفته‌ای است که هر جزء آن بر پایه یک قانون علمی قرار دارد و به اصطلاح «دانش‌بنیان» است.

ادامه‌مطلب….


کتاب مکانیک 2-ویرایش سوم

کتاب مکانیک آریانا-جلد دوم (گروه سنی A3-A4)

کتابی که پیش رو دارید جهت آموزش مکانیک ربات با بسته آموزشی آریانا تالیف شده است.

ادامه‌مطلب….


کتاب مکانیک آریانا جلد اول(B)

کتاب مکانیک آریانا جلد اول (گروه سنی B)

فعالیت‌ها به نوجوان فرصت می‌دهند تا از قوه تخیلش در حل مسائل استفاده کند و باعث رشد و تقویت خلاقیت او شود. طبق نظر اندیشمندان این فعالیت‌ها به رشد ذهنی، فکری، عاطفی، احساسی و اجتماعی نوجوان کمک می‌کند.

ادامه‌مطلب….


کتاب مکانیک آریانا جلد دوم(B)

کتاب مکانیک آریانا جلد دوم (گروه سنی B2)

چهره دنیای امروز حکایت از تاثیر سیستم های علمی و آموزشی است و آینه تمام نمای طریقه عملکرد نظام های آموزشی، در صنعت و تکنولوژی جهان پیداست.

ادامه‌مطلب….


کتاب مکانیک آریانا-جلد سوم

کتاب مکانیک آریانا -جلد سوم

از کجا باید شروع کرد؟
در آموزش و پرورش بیشترین تمرکز بر قسمت آموزش و کسب مهارت های ابزاری و شناختی (سواد) است.
بنابراین اگر در زمان کودکی برای آموزش مهارت های زندگی انرژی گذاشته نشد، باید خانواده و مدرسه…

ادامه‌مطلب….

 

کتاب الکترونیک آنالوگ
کتاب الکترونیک آنالوگ ربات

علم الکترونیک با سرعت بالایی در حال پیشرفت می باشد. تقریباً در همه ی شاخه ها و صنایع ردپایی از الکترونیک دیده می شود. از اسباب بازی ها تا صنایع خودروسازی و پتروشیمی، الکترونیک و مدارات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین اگر ریاضیات را به درستی ملکه علوم دانسته اند، بسیار به جاست که الکترونیک را ملکه فنون و صنایع بنامیم. در حالی که علم مکانیک با جانشینی عضله های انسان، او را از انجام کارهای سنگین بدنی که به عهده داشت، بی نیاز کرد. علم الکترونیک نیز ما را از انجام کارهای بزرگی که نیاز به هوشیاری دارند، معاف می سازند.

ادامه مطلب…

کتاب آموزش برنامه نویسی ربات


کتاب برنامه نویسی با کنترلر SRC


کتاب برنامه نویسی با کنترلر SRC

با توجه به تأثیر روز افزون رایانه و رشته IT در زندگی انسان، امروزه بسیاری از کشورهای پیشرفته به لزوم آموزش کامپیوتر و برنامه‌نویسی به دانش‌آموزان تأکید می‌نمایند. هدف اصلی از آموزش برنامه نویسی بهبود و تقویت تفکر منطقی، تفکر محاسباتی و توانایی حل مسئله در دانش‌آموزان می‌باشد. تفکر محاسباتی روشی برای حل مسائل، طراحی سیستم‌ها و درک رفتار بشر بر پایه علم کامپیوتر می‌باشد.

ادامه‌مطلب….