بسته های آموزش رباتیک ربوتکس ایران

پک رباتیک یا بسته‌ ی آموزشی رباتیک با برند ربوتکس ایران با مجوز از دفتر تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی سازمان آموزش و پرورش کشور و ساخت ایران با هدف آموزش مکانیک و مکانیک ربات طراحی شده و دارای نرم‌افزار تخصصی به نام VirtualMEC می‌باشد. با کمک بسته‌های آموزشی می‌توان علوم مختلف از جمله ریاضی و فیزیک و علوم و تکنولوژی را به سادگی به کارآموزان آموخت. بسته‌های آموزش مکانیک ربات با داشتن کتاب همراه با سرفصل‌های علمی و منطبق با اهداف کتاب‌های درسی گامی نو در آموزش مشاغل جدید می‌باشد. 
این بسته‌ها از استاندارد‌های جهانی پیروی می‌کند و مشابه محصولات شرکت Metallus و Meccano می‌باشد. با کمک این بسته‌های رباتیک می‌توان سازه‌های مدرن و صنعتی و ربات‌های مختلف را شبیه‌سازی کرد. تنوع قطعات بیش از صد مدل متفاوت می‌باشد و تعداد آن در بسته اسمارت حدود ۳۴۰ عدد می‌باشد و دارای تنوع رنگ و از فلز و مواد پلاستیک ABS می‌باشد.

خرید محصولات از طریق وب سایت www.RobotexIran.com برای نمایندگی های شرکت آیریک رباتیک صدرا امکان پذیر است، فروش به کارآموزان از طریق فروشگاه و نمایندگی های سراسر ایران.

بسته رباتیک سطح پیشرفته ( SMART Professional)

این بسته کامل ترین بسته رباتیک ربوتکس ایران میباشد که شامل تمام قطعات مورد نیاز برای آموزش مکانیک ربات است. این بسته شامل مجموعه کاملی از قطعات از قیبل: انواع تسمه ها، نبشی ها، چرخ دنده ها، چرخ و زنجیر، پولی ها، صفحات فلزی و … می باشد. وجود دو زنجیر ساده و شنی به همراه چرخ زنجیرها این بسته را از سایر بسته های رباتیک ربوتکس ایران و سایر برندها متمایز میکند .همچنین وجود دو عدد موتور DC با بدنه و گیربکس فلزی از جمله برتری های این محصول نسبت به بسته های مشابه موجود در بازار می باشد.

بسته آموزشی رباتیک سطح یک (STEM 1)

بسته آموزشی مکانیک STEM1 رباتیک ربوتکس ایران، شامل انواع قطعات مکانیکی فلزی و تعدادی قطعات الکترونیکی می باشد، با استفاده از قطعات درون این بسته کارآموز میتواند بیش از ۱۰۰ ربات را بسازد و با استفاده از موتور الکترونیکی آنها را به حرکت درآورد و با ریموت سیم دار یا بی سیم، حرکات ربات را کنترل کند. باتوجه به سابقه بیش از ۲۰ سال فعالیت شرکت آیریک رباتیک صدرا در حوزه رباتیک و شرکت در مسابقات جهانی، این بسته مطابق با استاندارهای جهانی تولید میشود و از نظر کیفیت با نمونه های اروپایی و کره ای برابری میکند.رنگ آمیزی فوق العاده با کیفیت قطعات امکان شستشو و تمیز کردن قطعات مکانیکی را فراهم میکند، و جنس فلزی مرغوب قطعات باعث میشود تا در برابر شکستن، خمیدگی، دمای بالا یا پایین و سایر حوادث مقاوم باشند.

 

این بسته نیاز کارآموزان برای آموزش مکانیک ربات تا ترم دوم را برآورده میسازد، و بعد از دو ترم کارآموز میتواند بسته STEM2 را تهیه نموده و قطعات هر دو بسته را ترکیب کند و در جعبه STEM2 قرار دهد.

بسته آموزشی رباتیک سطح دو (STEM 2)

بسته آموزشی مکانیک STEM2 رباتیک ربوتکس ایران، شامل انواع قطعات مکانیکی فلزی و تعدادی قطعات الکترونیکی می باشد، با استفاده از قطعات درون این بسته  و بسته STEAM1 کارآموز میتواند بیش از ۱۰۰ ربات را بسازد و با استفاده از موتور الکترونیکی آنها را به حرکت درآورد و با ریموت سیم دار یا بی سیم، حرکات ربات را کنترل کند. باتوجه به سابقه بیش از ۲۰ سال فعالیت شرکت آیریک رباتیک صدرا در حوزه رباتیک و شرکت در مسابقات جهانی، این بسته مطابق با استاندارهای جهانی تولید میشود و از نظر کیفیت با نمونه های اروپایی و کره ای برابری میکند.رنگ آمیزی فوق العاده با کیفیت قطعات امکان شستشو و تمیز کردن قطعات مکانیکی را فراهم میکند، و جنس فلزی مرغوب قطعات باعث میشود تا در برابر شکستن، خمیدگی، دمای بالا یا پایین و سایر حوادث مقاوم باشند.

این بسته مکمل بسته ی STEAM1 می باشد، کارآموز میتواند بسته STEM2 را تهیه نموده و با قطعات بسته STEAM1 ترکیب کند و در جعبه STEM2 قرار دهد.

قطعات مکانیک

باتوجه به سابقه بیش از ۲۰ سال فعالیت شرکت آیریک رباتیک صدرا در حوزه رباتیک و شرکت در مسابقات جهانی، این قطعات مطابق با استاندارهای جهانی تولید میشود و از نظر کیفیت با نمونه های اروپایی و کره ای برابری میکند. رنگ آمیزی فوق العاده با کیفیت قطعات امکان شستشو و تمیز کردن قطعات مکانیکی را فراهم میکند، و جنس فلزی مرغوب قطعات باعث میشود تا در برابر شکستن، خمیدگی، دمای بالا یا پایین و سایر حوادث مقاوم باشند.