طراحی ماشین فرمول ۱

کارگاه تخصصی مهارت بنیان بخشی از سیستم آموزشی آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا می‌باشد که از ایده‌های آموزشی و تحقیقاتی حمایت می‌کند.این کارگاه به صورت چند وجهی در زیرساخت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی تاثیرگذار می‌باشد. از جمله اهداف ما گسترش این کارگاه مهارت بنیان، در مدارس هنرستان‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز فرهنگی و آموزشگاه‌های فنی وحرفه‌ای می‌باشد و با یک هدف مشترک و به صورت شبکه‌سازی به کار خود ادامه خواهد داد.

آموزشگاه فنی‌وحرفه‌ای چیستا رباتیک صدرا با یک زیرساخت مدون، کارآموزان را از سنین پایین آموزش داده و بعد از طی دوره‌های مقدماتی و آموزش زیرساخت‌های فیزیک، ریاضی، مباحث مکانیک، الکترونیک و برنامه‌نویسی به سمت کارگاه‌های مهارت بنیان هدایت می نماید.

از جمله اهداف ما دسترسی آسان برای رسیدن به علوم مختلف در اقصی نقاط کشور می‌باشد تا به طور یکسان طرح STEAM(Science, Technology, Engineering, Art, Math) پیاده‌سازی ‌شود. این کارگاه به شرکت کنندگان اجازه نوآوری و خلاقیت می‌دهد.

این مرکز یک آزمایشگاه خلاق برای پیشرفت هوش، خلاقیت و تصویرسازی جوانان و نوجوانانی می‌باشد که به آینده شهرهای هوشمند فکر می‌کنند.کارگاه تخصصی مهارت بنیان مکانی است که افراد خلاق دور هم جمع می شوند و ایده‌های خود را به اختراع و محصول تبدیل می‌کنند. در این مرکز ایده ها در ابعاد کوچک با نمونه سازی سریع ساخته شده و سپس به تولید انبوه می رسد.

برای رسیدن به این اهداف نیاز به تجهیزات با تکنولوژی و نرم‌افزار روز دنیا می‌باشد از جمله دستگاه های  CNC، ۳D print و … که همگی تولید آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا می‌باشد.

کارگاه تخصصی مهارت بنیان طراحی خودرو _ ربات