بسته های آموزش رباتیک ربوتکس ایران

پک رباتیک یا بسته‌ ی آموزشی رباتیک با برند ربوتکس ایران با مجوز از دفتر تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی سازمان آموزش و پرورش کشور و ساخت ایران با هدف آموزش مکانیک و مکانیک ربات طراحی شده و دارای نرم‌افزار تخصصی به نام VirtualMEC می‌باشد. با کمک بسته‌های آموزشی می‌توان علوم مختلف از جمله ریاضی و فیزیک و علوم و تکنولوژی را به سادگی به کارآموزان آموخت. بسته‌های آموزش مکانیک ربات با داشتن کتاب همراه با سرفصل‌های علمی و منطبق با اهداف کتاب‌های درسی گامی نو در آموزش مشاغل جدید می‌باشد. 
این بسته‌ها از استاندارد‌های جهانی پیروی می‌کند و مشابه محصولات شرکت Metallus و Meccano می‌باشد. با کمک این بسته‌های رباتیک می‌توان سازه‌های مدرن و صنعتی و ربات‌های مختلف را شبیه‌سازی کرد. تنوع قطعات بیش از صد مدل متفاوت می‌باشد و تعداد آن در بسته اسمارت حدود ۳۴۰ عدد می‌باشد و دارای تنوع رنگ و از فلز و مواد پلاستیک ABS می‌باشد.

سرفصل‌های علمی و منطبق با اهداف کتاب‌های درسی گامی نو در آموزش مشاغل جدید برای گروه‌های سنی مختلف می‌باشد و قابل استفاده در رده‌های سنی مختلف از دبستان تا دانشگاه و حتی صنعت را پوشش می دهد.

این مجموعه آموزشی به کودکان و دانش‌آموزان کمک می‌کند تا خلاقیت و افکار علمی خود را پرورش داده و قدرت تمرکز و میل به یادگیری شگفت‌آوری از خود بروز دهند. تولید این بسته‌های‌ آموزشی در سطح ملی، ایجاد اشتغال‌زایی نموده و سبب رونق رشته رباتیک در سطح کشور شده‌است.

سر‌فصل‌های علمی و منطبق با اهداف کتاب‌های درسی گامی نو در آموزش مشاغل جدید برای گروه‌های سنی مختلف می‌باشد و قابل استفاده در رده‌های سنی مختلف از دبستان تا دانشگاه و حتی صنعت را پوشش می‌دهد.

این مجموعه آموزشی به دانش‌آموزان و دانشجویان کمک می‌کند تا خلاقیت و افکار علمی خود را پرورش داده و قدرت تمرکز و میل به یادگیری شگفت‌آوری از خود بروز دهند. تولید این بسته‌های آموزشی در سطح ملی، ایجاد اشتغال‌زایی نموده و سبب رونق رشته رباتیک در سطح کشور شده‌است. این مجموعه شامل ۳۳۸ قطعه فلزی و انواع چرخ‌دنده با جنس ABS می‌باشد، کارآموزان، دانشجویان و صنعت‌گران می‌توانند از آن برای شبیه‌سازی صنعتی استفاده کنند.