همه ما بهترین ها را برای فرزندانمان می خواهیم. اگر دست فرزندمان بشکند فورا او را به بیمارستان می بریم، اما اگر همان کودک ابراز اضطراب کند و یا افسرده به نظر برسد، بسیاری از والدین نمی دانند که چه کاری باید انجام دهند.  در چنین شرایطی روانشناس کودک می تواند به شما کمک کند.
درست مانند بزرگسالان، کودکان نیز گاهی دوره های دشواری را می گذرانند که در طی آن نیاز به کمک، راهنمایی و یا فقط شخصی برای گوش دادن به صحبت هایشان دارند.
افراد در دوران کودکی ممکن است با استرس مدرسه، قلدری، مشکلات با دوستان، غم و اندوه و بسیاری از مسایل دیگر روبرو شوند. بعضی اوقات بچه ها از گفتن مشکلاتی که برایشان پیش آمده به والدین خود به دلیل خجالت یا ترس، امتناع می کنند و گاهی نیز والدین مطمئن نیستند که آیا مشکل فرزندشان زودگذر است یا مسئله‌ای جدی است.
برای کودکان در سنین مختلف برنامه ها و کمک های روانشناسی زیادی وجود دارد و هیچ پدر و مادری نباید در مواجه با مشکلات مربوط به سلامت روان کودک خود احساس تنهایی کند. به همین جهت آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا با فراهم آوردن امکانات لازم، امکان برگزاری جلسات مشاوره برای کارآموزان و خانواده ها را فراهم آورده است.
در صورت تمایل به برگزاری جلسه مشاوره با خانم دکتر سبحانی دکتری روانشناسی کودک و خانواده، فرم درخواست مشاوره را تکمیل نموده و منتظر تماس آموزشگاه برای اطلاع رسانی زمان جلسه مشاوره باشید.
روز حضور روانشناس : چهارشنبه

فرم درخواست مشاوره