رئیس شورای شهر اصفهان: باید قبول کنیم بازی های الکترونیکی یک ورزش است


 
رئیس شورای اسلامی شهرستان اصفهان گفت: در تلاش هستیم با کمک شهرداری از طریق ردیف بودجه ای که برای کمک به ورزش است تیم رباتیک را به ژاپن اعزام کنیم.
به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان و به نقل از ایسنا، عدنان زادهوش امروز در نشست خبری سومین نمایشگاه باور ۳ (اصفهان شهر فناور – بازی‌های الکترونیکی، اظهار کرد: در بسیاری از اوقات باید ما تحت فشار قرار بگیریم تا باور برای ما ایجاد شود. در واقع باورهایی که در شهر اصفهان تشکیل می‌شود، برای این است تا به توان اصلی خودمان دست پیدا کنیم.
وی افزود: باید قبول کنیم که بازی‌های الکترونیکی به نوعی ورزش هستند و باید مردم آن را باور داشته باشند. تمام ورزش‌ها در صورت نداشتن آمادگی و فعالیت صحیح عارضه‌هایی را به همراه خود دارند؛ برخی بازی‌های الکترونیکی کم تحرک و برخی پرتحرک هستند و باید بپذیریم که همه بازی‌ها دارای فواید و معایبی هستند.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در رابطه با مشکلات تیم بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیکی استان اصفهان نامه‌ای به شهردار اصفهان داده شده و امیدواریم به زودی مشکلات این تیم‌های جوان حل شود وبه مسابقاتی که در ژاپن برگزار می‌شود اعزام شوند و با دست پر بازگردند.