محصولات آموزشی برنامه‌نویسی ربات

کنترلر SRC بهترین وسیله برای آموزش برنامه‌نویسی به نوجوانان است و کارآموزان با استفاده از این بورد آموزشی می‌توانند تمام ایده‌ها و تصوراتشان را تحقق ببخشند.

رابط کاربری گرافیکی (GUI) در بسته آموزشی SRC به کاربر این امکان را می‌دهد که بدون‌ نیاز به کد‌نویسی و تنها با استفاده از بلوک‌های آماده، برنامه مورد‌نظر را در رایانه طراحی کرده و سپس از طریق کابل USB به SRC منتقل نماید. بعد از انتقال برنامه، SRC ربات را به صورت مستقل از رایانه کنترل می‌نماید.   

بسته آموزشی SRC2 شامل موارد تکمیلی SRC است. این بسته دارای برد سنسور مسیریاب تخصصی، برد بلوتوث و موتور‌های Servo می‌باشد که امکان طراحی ربات‌های پیشرفته‌تر و مسابقه‌ای را فراهم می‌کند.

همچنین به کمک برد بلوتوث می‌توان ربات‌ها را به یکدیگر متصل کرد و ربات‌ها با‌هم ارتباط برقرار کنند.

بسته آموزشی کامل کنترلر ربات شامل تمام قطعات مورد نیاز برای یادگیری برنامه‌نویسی با SRC می‌باشد. این بسته بهترین وسیله برای آموزش برنامه‌نویسی به نوجوانان است و کارآموزان با استفاده از این بسته آموزشی می‌توانند ایده‌ها و تصورات خود  را تحقق ببخشند.

برد آموزشی PIC مجموعه‌ای کامل برای شروع یادگیری برنامه‌نویسی با میکروکنترولر‌های PIC است. این برد دارای قطعاتی مانند LCD، سون سگمنت، برد بورد (Bread board)، انواع سوکت‌ها، بارز و… می‌باشد که امکان راه‌‌اندازی پروژه‌های مختلف را فراهم می‌کند. بیشترین کاربرد آن در صنعت رباتیک، اتوماسیون و طرح‌های پژوهشی و تحقیقی بوده و مناسب پروژه‌های دانشجویی می‌باشد.