درباره ما

شرکت آیریک رباتیک صدرا حاصل تفکری از یک مجموعه خلاق و نوآور بوده که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه آموزش رباتیک در مدارس شروع کرد، فعالیت این شرکت در سه مرحله انجام می شود. این شرکت در پنج  سال اول تنها به آموزش دانش آموزی در سطح مدارس اصفهان خلاصه می شد، اما علاقه مندی دانش آموزان به یادگیری علم رباتیک در قالب کارگاه های آموزشی و همچنین هدف گذاری شرکت سبب شد تلاشمان چند برابر و تفکرمان فراتر از یک آموزشگاه باشد.

در سال ۱۳۹۲ به عنوان تولید کننده و با تفکر آموزش کارآفرینی بسته مکانیک آریانا تولید شد و تلاش کردیم آن را به دانش آموزان کشور با کمک نمایندگان معرفی کنیم. همچنین برای ارزیابی و ایجاد انگیزه در دانش آموزان علاقه مند به این حوزه به برگزاری جشنواره ها مسابقات و نمایشگاه ها پرداختیم.

در طی این سیزده سال تجربه اقدام به تکمیل زنجیره ارزش کردیم و بسته های الکترونیک و برنامه نویسی را تولید کردیم و طی این آموزش ها و تجربیات پیشرفت هایی در زمینه هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء و طراحی نرم افزار های کاربردی با همکاری دانش آموخته ها و دانشجویانی که گام به گام همراه ما بودند داشتیم.

و در مرحله سوم بینش صادرات را پایه گذاری کردیم و با نمایندگی در کشور افغانستان شروع شد. ما از تمام اولیاء و مدیرانی که به دنبال کسب موفقیت برای فرزندان خود و فرزندان ایران زمین هستند استقبال می کنیم و به آنها آموزش می دهیم و آنها را برای حضور در جامعه صنعتی بزرگتر قدرتمند می سازیم و در آموزش های خود هماهنگ با آموزش های مهارت سخت، مهارت نرم را نیز در نظر میگیریم و از کسانی که به دنبال خلق موفقیت هستند و برای آموزش های کاربردی احترام قائل هستند به وجد می آییم.

آگهی رسمی ثبت علامت تجاری آیریک

در موارد زیر لطفاً به جای تماس تلفنی با شرکت آیریک رباتیک صدرا، به صفحه مربوطه خود مراجعه کنید

Representation

اخذ نمایندگی

Communication with the CEO

ارتباط با مدیر عامل

online sell

فروش آنلاین

employment request

درخواست استخدام

Education Courses

دوره های آموزشی

Company routing

مسیر یابی شرکت

محصولات اين مجموعه برای گروه های مختلف سنی به صورت زير می باشد: